Borsa İstanbul intetret sitesinde yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:
Borsa İstanbul Konferans Salonunda 23 Eylül 2017 başlangıç tarihi itibari ile Finansal Okur Yazarlık ve Türev Piyasaların İşleyişi VİOP Piyasaları Eğitimleri düzenlenecektir
Finansal okuryazarlığın arttırılması ve finansal risklerin daha iyi yönetilebilmesine yönelik olarak üyelerimiz ile birlikte eğitim seminerleri düzenlenecektir.
Söz konusu organizasyonların ilk aşaması olarak Borsamız Konferans Salonunda 23 Eylül 2017 tarihinde başlayacaktır.
Temel amaç yatırımcılarımızın türev piyasaları daha yakından tanımalarını sağlayarak, risk ve getiri unsurunda bilinçli işlem yapmalarını temin etmektir.
Borsamız ile iş birliği yapmak isteyen üyelerimizin Pazarlama ve Satış Direktörlüğü ile kot-marketing@borsaistanbul.com adresi aracılığıyla temasa geçmesi gerekmektedir.